Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Festiwal komedii w Wiśle "Pandemia śmiechu"

Miejsce imprezy: Amfiteatr im. Stanisława Hadyny
Organizator imprez: Wiślańska Organizacja Turystyczna, Miasto Wisła, Wiślańskie Centrum Kultury
Organizator - kontakt: 33 855 34 56
Termin imprezy
od 2021-07-09 do 2021-07-11

Co powiecie na weekend świetnej zabawy ?! Zapraszamy na Festiwal Komedii w Wiśle.
W dniach 9 – 11 lipca zarażamy dobrym nastrojem, humorem i śmiechem.

Harmonogram Festiwalu:

 

 

Co powiecie na weekend świetnej zabawy ?! Zapraszamy na Festiwal Komedii w Wiśle. W dniach 9 – 11 lipca zarażamy dobrym nastrojem, humorem i śmiechem.

W programie m. in. kabaret, spektakl komediowy, stand-up, kina komediowe dla dzieci i dorosłych, warsztaty, konkurs z nagrodami, zabawa taneczna.

Prowadzenie: gwiazda kina i kabaretu - niespodzianka z pazurem!


KONKURS NA KRÓTKI FILM KOMEDIOWY ORGANIZOWANY W RAMACH FESTIWALU KOMEDII W WIŚLE

Wkręć się w Komedię! Filmowy konkurs z nagrodami

Lubisz żartować? Filmy komediowe możesz oglądać na okrągło? A żaden kabaret czy stand-up nie ma przed Tobą tajemnic? Świetnie! Weź udział w Konkursie Filmowym, który odbędzie się w ramach wiślańskiego Festiwalu Komedii „Pandemia Śmiechu”.

Zadanie konkursowe

Twoim zadaniem jest stworzenie kreatywnego, krótkiego filmu w konwencji komediowej. Jeśli Twój film będzie zawierać treści promujące walory turystyczne obszaru działania Lokalnej Grupy Działania „Cieszyńska Kraina” jury konkursowe przydzieli Ci dodatkowe punkty. 

Film powinien trwać maksymalnie 120 sekund. Zgłaszany film może być nakręcony dowolną techniką i dowolnym urządzeniem. Dopuszczalna jest każda forma artystyczna (film, teledysk, reportaż, animacja, itp.). Ważne: Muzyka użyta do filmu musi pochodzić z legalnego źródła, powinna być udostępniona na licencji Creative Commons.

Uczestnikiem konkursu mogą być osoby w przedziale wiekowym 12 – 100 i więcej lat. Nie chcesz tworzyć filmu sam? Nic nie szkodzi! Możesz zrobić to razem ze swoim zespołem. Pamiętaj jednak, że możecie zgłosić tylko jeden film (tak jak osoby indywidualne).

Prace konkursowe wraz z dokładnie i czytelnie wypełnionymi i podpisanymi: Metryką filmu i Kartą zgłoszenia należy w nieprzekraczalnym terminie do 7 lipca 2021 r. do godziny 18.00 przesłać mailem na adres: wot@wisla.pl lub internetową platformą do udostępniania plików, lub dostarczyć na pendrive osobiście, listownie, kurierem pod adresem: Wiślańska Organizacja Turystyczna, Pl. B. Hoffa 3, 43-460 Wisła.

Nagrody

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 11.07.2021 r. w trakcie trwania Festiwalu Komedii w Wiśle „Pandemia Śmiechu”.

Zapraszamy do kreatywnego udziału, tym bardziej, że na zwycięzcę czeka fantastyczna nagroda w postaci tygodniowego pobytu w Apartamencie Miejskim w Wiśle.

Regulamin oraz karty zgłoszeniowe znajdują się pod tym linkiem TUTAJ

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3