Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Eko Jesień-wrzesień w Centrum Edukacji Ekologicznej

Miejsce imprezy: Centrum Edukacji Ekologicznej
Organizator imprez: Centrum Edukacji Ekologicznej
Organizator - kontakt: 531 485 775
Termin imprezy
od 2021-09-25 9:00 do 2021-09-25
Eko jesień w CEE trwa! Już w najbliższą sobotę zapraszamy do nas na spotkanie z botanikiem – dr. Tomaszem Beczałą, który z potrafi z prawdziwą pasją przekazywać wiedzę o świecie roślin.
Spotkanie rozpocznie się w sali ekspozycyjnej, prezentacją multimedialną na temat roślin, które można spotkać podczas górskich wędrówek w naszej okolicy. Po jej zakończeniu wspólnie przeniesiemy się w okolice Doliny Białej Wisełki (dojazd na parking naprzeciwko Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiśle Czarne we własnym zakresie), gdzie podczas ok. dwugodzinnego spaceru będziemy poznawać botaniczne ciekawostki tej części Beskidu Śląskiego.
Na spacer należy się odpowiednio przygotować – rekomendujemy wygodne obuwie turystyczne, odzież dostosowaną do warunków atmosferycznych, a także coś do jedzenia i picia.
Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, jednak obowiązują zapisy: cee@wisla.pl, 531 485 775
Dołączcie do nas!
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia.

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3