Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Działalność obiektów noclegowych a koronawirus!

18.03.2020

Przypominamy, iż zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 13 marca 2020 r., do odwołania obowiązuje całkowity zakaz prowadzenia działalności związanej z prowadzeniem obiektów noclegowych turystycznych i miejsc krótkotrwałego zakwaterowania - ujętej w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) w podklasie 55.20. Ograniczenia nie dotyczą tzw. obiektów skategoryzowanych - tych, które w Polskiej Klasyfikacji Działalności ujęte są w podklasie 55.10, czyli hotele (tych w Wiśle jest 11) oraz motele i pensjonaty (tych w Wiśle nie ma). Czasowego zawieszenia działalności od 14 marca do odwołania powinny więc dokonać wszelkie ośrodki wczasowe, domy wczasowe, obiekty gościnne, wille, apartamenty, agroturystyki, kwatery prywatne, gościńce, schroniska młodzieżowe, schroniska górskie, itp. Prosimy o dostosowanie się do treści rozporządzenia.


Pełna treść rozporządzenia znajduje się tutaj: https://www.wisla.pl/media/upload/R/o/Rozporzadzenie-ws.-stanu-zagrozenia-epidemicznego.pdf 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3