Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Europa dla obywateli

8.10.2019

W ramach współpracy instytucji oraz wsparcia działań i rozwoju instytucji kultury, jednostek samorządu terytorialnego i trzeciego sektora, punkt kontaktowy "EUROPA DLA OBYWATELI" serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne spotkanie informacyjne o programie "EUROPA DLA OBYWATELI", które odbędzie się 23 października 2019 r. W Katowicach. Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom trzeciego sektora i samorządów, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie grantowym Unii Europejskiej "Europa dla obywateli". "EUROPA DLA OBYWATELI" wspiera organizacje pozarządowe i samorządy terytorialne, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury, badań i edukacji, w realizacji:

  • projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego
  • inicjatyw lokalnych
  • zaangażowania społecznego i demokratycznego
  • pamięci europejskiej

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, m.in. jakie są cele, założenia i priorytety programu oraz planowane terminy konkursu wniosków w 2020 roku. W spotkaniu weźmie również udział Pani Agnieszka Dadak Z Fundacji Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych, która zaprezentuje projekt “Let’s get active! Incentives for citizens active participation in the democratic life of the European Union”, współfinansowany ze środków programu “Europa dla obywateli”.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny* na stronie internetowej polskiego punktu kontaktowego "EUROPA DLA OBYWATELI", gdzie znajduje się również szczegółowy plan wydarzenia:

https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-programu-europa-dla-obywateli-23-pazdziernika-katowice/

Termin spotkania: 23 października 2019 r., godz. 10.30-14.00 (rejestracja od godziny 10.00)

Miejsce Spotkania: Regionalna Izba Gospodarcza, Ul. Opolska 15, Katowice

Więcej o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3