Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

W Wiśle odbył się koncert Małgorzaty Ostrowskiej

14.09.2020

W wiślańskim amfiteatrze obył się koncert Małgorzaty Ostrowskiej. To pierwszy duży koncert plenerowy w tym trudnym sezonie, na deskach amfiteatru usłyszeliśmy największe hity znanej wokalistki. Ponadczasowe piosenki Małgorzaty Ostrowskiej zabrzmiały przy okazji GT Festiwalu - imprezy motoryzacyjnej, która w tym roku debiutowała w Wiśle. 

- Cieszymy się bardzo, że udało nam się doprowadzić do realizacji dużego koncertu w wiślańskim amfiteatrze. Takich przymiarek było już kilka, ale wcześniej sytuacja nie pozwoliła na ich realizację. Myślę, że koncert Małgorzaty Ostrowskiej był dobrą okazją do naładowania akumulatorów na zbliżającą się jesień i zimę – mówiła Katarzyna Czyż – Kaźmierczak, dyrektor Wiślańskiego Centrum Kultury.

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3