Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wiślańscy licealiści w Niemczech

7.10.2019

Wiślańscy licealiści uczestniczyli w kolejnym spotkaniu projektowym Health, environment and live w ramach programu Erasmus+, tym razem w Norymberdze w Niemczech. W dniach 23-27 września 2019 Marta, Karolina, Kamila i Grzegorz oraz panie Krystyna Cieślar i Monika Czyż aktywnie uczestniczyli w działaniach projektowych. Przedstawili wykonane prezentacje oraz wyniki ankiety dla nauczycieli, dotyczące ochrony środowiska. Uczniowie brali udział w warsztatach tworzenia krótkich filmików oraz robienia mydła z ekologicznych surowców. Zwiedzili Norymbergę oraz wzięli udział w wycieczce do Szwajcarii Frankońskiej. Wraz z młodzieżą z Włoch, Słowacji, Węgier i Niemiec zbierali śmieci w miejskim parku. Była to również znakomita sposobność, by szlifować język angielski oraz poznawać rówieśników z innych krajów.

Elżbieta Śliwka


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3