Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wspaniały folklor podczas ósmego dnia Tygodnia Kultury Beskidzkiej

1.08.2021

Ósmy, przedostatni dzień 58. Tygodnia Kultury Beskidzkiej to przede wszystkim wspaniałe koncerty na Placu Hoffa i w wiślańskim amfiteatrze. Furorę wśród zwiedzających robił też jarmark rękodzieła i stoiska gastronomiczne w Parku Kopczyńskiego. 

Przedostatni dzień TKB rozpoczął się o godz. 11:00 na małej scenie na Placu Hoffa, na której wystapiły zespoły Koła Gospodyń Wiejskich Ujejsce, Mały Koniaków i Czantoria. O godzinie 17:00 w wiślańskim amfiteatrze im. Stanisława Hadyny rozpoczął się z kolei koncert główny, podczas którego mieliśmy okazję wysłuchać takich zespołów jak: Stejizbianki z Wisły, Ziemia Rajczańska z Rajczy, Równica z Ustronia, Mystkowianie z Mystkowa, Połoniny z Rzeszowa, Żywczanie z Żywca i Koniaków z Koniakowa. 

Po koncercie przed amfiteatrem odbyła się z kolei potańcówka góralska, która zakończyła przedostatni dzień Tygodnia Kultury Beskidzkiej. 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3