Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wystawa zdjęć Marka Krakowskiego w galeryjce Wiślańskiego Centrum Kultury

7.10.2019

W piątek w galeryjce Wiślańskiego Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy zdjęć, które wykonał Marek Krakowski. "Góra, łunochód, człowiek i pies" to efekt pasji fotografa oraz jego ciepłych uczuć skierowanych w kierunku otoczenia, spotkanych na swojej drodze ludzi i oczywiście swojego psa. Sporo zdjęć przedstawia też łunochody, czyli robione "chałupniczo" traktory, popularne na naszym terenie. O nich będzie mówił film dokumentalny Marka Krakowskiego, pierwsze ujęcia mogli podziwiać zgromadzeni na wernisażu goście. Entuzjazm i energia Marka zaraziły naszych gości, a wystawę można oglądać w galeryjce WCK do 5 listopada. Zapraszamy!


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3