LOCAL SERIES OF DOWNHILL 2020 III– 20-21 CZERWCA, WISŁA-STOŻEK
Trzecia edycja zawodów Local Series of Downhil 2020, odbędzie się w legendarnym Polskim Bike Parku – Wisła-Stożek. W tym miejscu odbywały się imprezy rangi Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i LSD! Trasy w tym miejscu zdecydowanie są jednymi z najbardziej technicznych w naszym kraju, a otaczająca je okolica pełna dzikiej natury i wspaniałych widoków na Beskid Śląski, czyni to miejsce wyjątkowym.
Czym w tym roku zaskoczy nas edycja na Stożku? Zobaczymy, na pewno nie zabraknie przepełnionej energią i zajawką atmosfery pośród znajomych, wielu dodatkowych konkurencji czy czasoumilaczy typu wspólne ognisko i pokazy filmów rowerowych!
Data: 20-21 Czerwca 2020
Lokalizacja: Wisła - Stożek
Opłaty wpisowe:
60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 20.03.2020 r. godz.23:59,
80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 05.06.2020 r. Godz. 23:59,
100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe po 05.06.2020 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 20.06.2020 r.
Opłata startowa w biurze zawodów lub przez Internet na konto:
50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu);
tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, III Edycja.
Link do zapisów: https://www.race-timing.pl/pl/zawody/113/
Kategorie Startów:
• Kobiety
• Hardtail
• Full (1940 - 1996)
• Full U23 (1997 - 2008)
Harmonogram:
Sobota:
09:00 – 14:00 – Rejestracja w Biurze Zawodów
08:30 – 09:00 – Odprawa służb zabezpieczających, sprawdzenie trasy przez Organizatora
09:00 – 16:00 – Treningi dla wszystkich zawodników
14:00 – 17:00 – Konkurencje Dodatkowe
Niedziela:
08:30 – 09:00 – Odprawa służb zabezpieczających, sprawdzenie trasy przez Organizatora
09:00 – 11:30 – Treningi dla wszystkich zawodników
11:30 – 12:00 – Sprawdzenie stanu technicznego trasy przez Organizatora, Trasa Zamknięta
12:00 – 14:00 – I Przejazd mierzony
14:00 – 14:30 – Przerwa pomiędzy przejazdami
14:30 – 16:00 – II Przejazd mierzony
16:15 – 17:00 – Dekoracja zwycięzców, losowanie nagród