Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

"Gra o życie" z Radiem Bielsko

12.02.2020

Już jutro na Stacji Narciarskiej Cieńków rozegra się "Gra o życie". Jest to wspólny projekt Radia Bielsko i Bielskiego Pogotowia Ratunkowego, w którym udzielana jest mieszkańcom regionu i turystom prosta instrukcja - jak udzielać pierwszej pomocy. Dziennikarze i ratownicy przekonują, że każdy może uratować życie drugiego człowieka zamiast biernie czekać na przyjazd karetki.


Co tydzień w czwartek o 8.45 na antenie radia odbywa się rozmowa z ratownikami. Później, w godzinach od 10:00 do 13:00 jest możliwość sprawdzenia się w praktyce i okazja do zadawania pytań czy rozwiania swoich wątpliwości. Poprzednie akcje odbyły się na lodowisku w Bielsku-Białej, centrum handlowym Sarni Stok i na Skrzycznem w Szczyrku. To ostatnia szansa, żeby skorzystać z akcji, bo w Wiśle będzie zakończenie zimowej edycji.


Więcej na ten temat:
https://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/a-ty-wiesz-jak-uratowac-zycie/43955 


Poprzednie akcje:
lodowisko w Bielsku-Białej - http://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/ratownicy-w-akcji-w-centrum-miasta/43964 
centrum handlowe Sarni Stok - http://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/w-takich-okolicznosciach-nie-trudno-o-omdlenie/44029 
Skrzyczne w Szczyrku - http://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/udzielali-pomocy-turystce/44089 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3