Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

 

Liga 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła

Do tegorocznych rozgrywek Ligi 6 zgłosiły się następujące drużyny (w kolejności alfabetycznej): Czarne-Łabajów Nadleśnictwo, ePompa, eMeR-Boys (FC Buszmeni), FC Malinka, FC Sęki, Gamblers, OSP Wisła. 

Runda jesienna:

13. kolejka 18 października (pauzuje Czarne-Łabajów-Nadleśnictwo)

18:00 FC Malinka - eMeR-Boys

19:00 OSP Wisła - Gamblers

20:00 E-Pompa - FC Sęki

14. kolejka 25 października (pauzuje FC Sęki)

18:00 eMeR-Boys - Czarne-Łabajów-Nadleśnictwo

19:00 Gamblers - FC Malinka

20:00 E-Pompa - OSP Wisła

Runda wiosenna:

1. kolejka - 17.05.2019 (pauzuje OSP Wisła)

FC Malinka - Gamblers 1:8

(Robert Madzia 3, Maciej Wasilewski 2, Ariel Moskała, Samuel Dziadek, Akos Niedoba, Jakiub Cieślar)

 FC Sęki - Czarne-Łabajów Nadleśnictwo 5:0

(Kamil Cieślar 2, Szymon Cieślar, Mateusz Cieślar, Łukasz Stoszek) 

ePompa - eMeR-Boys (FC Buszmeni) 4:0

(Jakub Głuszak 2, Mirosław Wałach, Michał Pilch)

2. kolejka - 24.05.2019  (pauzuje Gamblers)
FC Sęki - ePompa 2:3

(Michał Jopek, Kamil Cieślar, Mirosław Wałach, Aleksander Partyka, Jakub Głuszak)

eMeR-Boys (FC Buszmeni) - FC Malinka 5:0

(Robert Kędzior 2, Mateusz Wantulok 2, Piotr Procner samob.)

Czarne-Łabajów Nadleśnictwo - OSP Wisła 6:0

(Jakub Jurosz 3, Samuel Pilch, Salomon Pilch, Hubert Marekwica)

3. kolejka 31.05.2019  (pauzuje FC Buszmeni)

ePompa - FC Malinka 3:3

(Jakub Głuszak 2, Grzegorz Procner, Tomasz Cieślar, Adam Gała 2)
OSP Wisła - FC Sęki 0:3

(Mateusz Turoń 2, Kamil Cieślar)
Gamblers - Czarne-Łabajów Nadleśnictwo 7:1

(Maciej Wasilewski 2, Ariel Moskała 2, Robert Madzia 2, Tomasz Jaworski, Bartłomiej Zapała)

4. kolejka 07.06.2019 (pauzuje FC Malinka)

OSP Wisła - ePompa 1:4

(Aleksander Partyka 2, Kamil Sobieraj, Mirosław Wałach, Daniel Nogowczyk)

FC Sęki - Gamblers 2:3

(Maciej Wasilewski, Ariel Moskała, Łukasz Kotarski, Mateusz Turoń, Marcin Czyż)

FC Buszmeni - Czarne-Łabajów Nadleśnictwo 4:2

(Piotr Szarzec 2, Michał Raszka 2, Dawid Durbacz, Jakub Jurosz)

5. kolejka 14.06.2019 (pauzuje ePompa)

Czarne-Łabajów Nadleśnictwo - FC Malinka 4:2

(Jakub Jurosz 2, Patrycjusz Gruca, Damian Hulawy, Tomasz Cieślar, Kuba Cieślar; żółte kartki Samuel Pilch, Mateusz Madzia)

eMeR-Boys - FC Sęki 7:1

(Paweł Lazar 4, Krzysztof Wantulok 2, Michał Raszka, Kamil Cieślar; żółta karta Kamil Cieślar)

Gamblers - OSP Wisła 2:1

(Dariusz Czyż, Łukasz Kotarski, Adam Polok; żółta kartka Łukasz Kotarski)


6. kolejka 21.06.2019 (pauzuje Czarne-Łabajów Nadleśnictwo)
Gamblers - ePompa 1:2
(Aleksander Partyka, Kamil Sobieraj, Maciej Wasilewski;żółta kartka Grzegorz Usov)


OSP Wisła - eMeR-Boys 1:8
(Grzegorz Nogowczyk, Michał Raszka 8; żółte kartki: Grzegorz Podżorski, Michał Raszka)


FC Malinka - FC Sęki 2:5
(Tomasz Cieślar 2, Kamil Cieślar, Zbigniew Kuczera Mateusz Cieślar, Łukasz Stoszek 2)

7. kolejka 28.06.2019 (pauzował FC Sęki)
FC Malinka - OSP Wisła 13:1
(Mateusz Madzia 5, Kuba Cieślar 3, Szymon Bujok 2, Piotr Procner 2, Akos Niedoba, Grzegorz Nogowczyk)
eMeR-Boys – Gamblers 8:9
(Paweł Lazar 4, Michał Raszka 3, Remigiusz Pilch, Maciej Wasilewski 2, Robert Madzia 5, Dariusz Czyż, Szymon Głowiński; czerwone kartki Michał Raszka, Robert Madzia)
ePompa - Czarne-Łabajów Nadleśnictwo 1:0
(Aleksander Partyka; żółta kartka Kamil Sobieraj)

Runda jesienna:

8. kolejka 13.09.2019r. (pauzowała OSP Wisła)

eMeR-Boys - Gamblers 1:5 

(Mirosław Wantulok, Tomasz Graczyk 2, Marcin Marianek 2, Dariusz Czyż)

FC Sęki - Czarne-Łabajów-Nadleśnictwo 3:1 

(Michał Jopek 2, Przemek Szalbót, Samuel Pilch; źółta kartka: Samuel Pilch)

ePompa - FC Malinka 2:4 

(Aleksander Partyka, Przemysław Polok, Tomasz Cieślar 2, Michał Procner, Piotr Procner; źółta kartka Kamil Miedziak)

9. kolejka 20 września (pauzowała FC Malinka)

FC Sęki - eMeR-Boys 0:3

(Michał Raszka3; żółta kartka Kamil Cieślar)

Gamblers - E-Pompa 1:1

(Tomasz Graczyk, Aleksander Partyka)

Czarne-Łabajów-Nadleśnictwo - OSP Wisła 1:2 

(Patrycjusz Gruca, Daniel Nogowczyk, Paweł Małodziński)

10. kolejka 27 września (pauzowali Gamblersi)

eMeR-Boys - ePompa (mecz przełożony na 11.10)

OSP Wisła - FC Sęki 0:5

(Kamil Cieślar 3, Mateusz Turoń, Jakub Bebek)

FC Malinka - Czarne-Łabajów-Nadleśnictwo 2:2

(Mateusz Madzia 2, Samuel Pilch, Grzegorz Bujok; czerwona kartka Cieślar Aleksander, Samuel Pilch, żółta kartka Mateusz Madzia) 

11. kolejka 4 października (pauzowała ePompa)

OSP Wisła - eMeR-Boys 0:11

(Michał Raszka 6, Remigiusz Pilch 2, Mateusz Wantulok 2, Robert Kędzior)

FC Sęki - FC Malinka 7:2

(Kamil Cieślar 3, Mateusz Turoń 2, Jakub Bebek, Łukasz Stoszek, Damian Bujok 2)

Gamblers - Czarne-Łabajów-Nadleśnictwo 5:0

(Maciej Wasilewski, Tomasz Jaworski, Marcin Marianek, Szymon Głowiński, Jakub Cieślar)

12. kolejka 11 października

FC Malinka - OSP Wisła 8:1

(Kuba Cieślar 5, Aleksander Pilch 3, Adam Polok)

eMeR-Boys – ePompa 2:2

(Michał Raszka, Piotr Szarzec, Przemysław Polok, Ireneusz Adamczyk)

Gamblers - FC Sęki 4:1

(Dariusz Czyż, Łukasz Kotarski, Maciej Wasilewski, Tomasz Jaworski, Mateusz Turoń)

Czarne-Łabajów-Nadleśnictwo – ePompa 2:1

(Grzegorz Bujok 2, Aleksander Partyka) 

Tabela

 

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

 Gamblers 

10

26

45:18

2

 ePompa

10

20

21:16

3

 eMeR-Boys 

10

20

49:24

4

 FC Sęki

11

18

31:25

5

  FC Malinka

11

12

37:38

6

  Czarne-Łabajów-Nadleśnictwo 

11

11

19:32

7

 OSP Wisła

10

3

7:55

 

 

Liga po rundzie wiosennej

Tabela

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

 ePompa

6

16

17:7

2

 Gamblers  6 15 30:15

3

 eMeR-Boys  6 12 32:17

4

 FC Sęki 6 9 18:15

5

 Czarne-Łabajów-Nadleśnictwo  6 6 13:19

6

 FC Malinka 6 4 21:26

7

 OSP Wisła 6 0 4:36

 


UWAGA! Obowiązuje obuwie na sztuczną trawę. Sędzia będzie sprawdzał obuwie i może nie dopuścić zawodnika do gry, jeżeli jego sprzęt nie będzie odpowiedni!!!

Grafika

W razie pytań prosimy o kontakt na maila: pawel@wisla.pl lub pod numerami telefonu 33/855-24-25 wew. 146 lub 534 967 011 (Paweł Brągiel).



 
 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3