Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

PSZOK zamknięty od 20 marca

19.03.2020

Z uwagi na obowiązywanie stanu zagrożenia epidemicznego związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, zarówno w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Wisły, jak i pracowników służb komunalnych, informuję, że od 20 do 31 marca 2020 r. (z możliwością wydłużenia) zamknięty zostanie Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), zlokalizowany w Wiśle przy ul. Ustrońskiej 1.

W ostatnich dniach stwierdzono nasilenie wizyt mieszkańców w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, co w obecnym stanie zagrożenia epidemicznego może narażać zdrowie osób tam przebywających. Zgodnie z prognozami ekspertów w okresie dwóch najbliższych tygodni spodziewane jest nasilenie ekspansji koronawirusa SARS-CoV-2, zasadnym jest zatem wstrzymanie działalności PSZOK.

Mając świadomość, że zatrzymanie pracy punktu może powodować pewne niedogodności dla mieszkańców, prosimy o cierpliwość i zrozumienie dla podjętych decyzji. Dołożymy wszelkich starań, aby w możliwie najszybszym terminie przywrócić normalne funkcjonowanie PSZOK.

Tradycyjny odbiór odpadów komunalnych, odbywający się z nieruchomości, pozostaje bez zmian (zgodnie z harmonogramem).

Dodatkowe informacje nt. systemu gospodarki odpadami komunami na terenie Gminy Wisła można uzyskać telefonicznie pod numerem: 33 857 88 50.

O ewentualnych dalszych zmianach będziemy Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej www.wisla.pl oraz profilu miasta na portalu społecznościowym facebook - www.facebook.com/miastowisla 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3