Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wiślanie wśród sportowców uhonorowanych przez powiat

7.10.2019

W czwartek, 3 października 2019 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie odbyła się uroczysta gala, podczas której nagrodzono sportowców osiągających w 2018 r. wybitne sukcesy, promując Śląsk Cieszyński w Polsce oraz poza granicami państwa polskiego. Nagrody wręczali Wicestarosta Janina Żagan, Przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego Stanisław Kubicius oraz Christian Jaworski Członek Zarządu wręczyli sportowcom nagrody finansowe za osiągnięte wyniki w roku 2018. 

Wśród laureatów nagród znalazł się Piotr Żyła, natomiast wyróżnienie otrzymał Bartosz Czyż - obaj z klubu WSS Wisła.

Nagrodzono także gminy i szkoły, które zajęły pierwsze miejsca we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2018/2019. We współzawodnictwie w ramach Igrzysk Dzieci drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle, natomiast w Igrzyskach Młodzieży ta sama szkoła wygrała wśród placówek powiatu cieszyńskiego. Łącznie w klasyfikacji gmin Wisła uplasowała się na trzecim miejscu, tuż za Brenną i Cieszynem. 

Na koniec gali wręczono jubileuszowe medale i odznaki z okazji obchodów 20-lecia organizacji współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży powiatu cieszyńskiego. Jednym z nagrodzonych został Jarosław Sobczyk - gminny koordynator sportu.

Z ramienia Gminy Wisła nagrody odbierał kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu - Tadeusz Papierzyński.

 

Lista sportowców nagrodzonych nagrodą finansową powiatu cieszyńskiego w dziedzinie sportu za rok 2018 - TUTAJ

Lista sportowców nagrodzonych wyróżnieniem powiatu cieszyńskiego w dziedzinie sportu za rok 2018 - TUTAJ

Lista nagrodzonych we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży szkół powiatu cieszyńskiego w roku szkolnym 2018/2019 - TUTAJ

 

Poniżej fotorelacja z wydarzenia za www.powiat.cieszyn.pl 

Mnóstwo zdjęć z gali znajduje się również na https://wiadomosci.ox.pl/gala-sportu,59998 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3