Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00
Środa 7:00 – 15:00
Czwartek 7:00 – 16:00
Piątek 7:00 – 13:00
We wtorek 23 lipca w Wiśle rozpoczęło się wspólne malowanie muralu „Wisła domem dla kultur świata”. Wydarzenie poprowadził ceniony artysta Mgr Mors, a do pracy przyłączyli się pierwsi ochotnicy – mieszkańcy, przedstawiciele Rady Miasta, Grupa Twórców Wiślanie, dzieciaki ze żłobka Wiślański Niedźwiadek oraz osoby, które odpowiedziały na zaproszenie miasta.
Już od pierwszych chwil na placu panowała niezwykła atmosfera. Było widać emocje – od ekscytacji po lekką tremę przed pierwszym "pociągnięciem pędzla". Mgr Mors z ogromnym wyczuciem wprowadzał uczestników w swój autorski styl pracy, a kolorowe kółka – charakterystyczny element jego twórczości – zaczęły wypełniać ścianę barwami, tworząc pierwsze warstwy tej niezwykłej opowieści.
To dopiero początek wspólnej przygody z muralem, który z każdym dniem nabierać będzie nowych kształtów, kolorów i znaczeń. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych dniach malowania.







