Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Remis seniorów, młodzi wygrywają

10.10.2016

Piłkarze WSS Wisła zremisowali 4:4 z LKS-em Bestwina w meczu okręgówki, który rozegrano 9 października na Jonidle. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Marcin Jasiński, Jakub Kubica, Szymon Płoszaj i Mateusz Tomala. Po stracie punktów wiślanie oddali prowadzenie w ligowej tabeli na rzecz Kuźni Ustroń, do której tracą 2 oczka.

16 LKS Bory Pietrzykowice 10 4 9:28

Zespoły młodzieżowe toczyły na wyjeździe rywalizację z LKS 99 Pruchna. Trampkarze wygrali 7:0 (Robert Gomola 3, Piotr Olszak 3 i Gabriel Boś), a juniorzy prowadzili do przerwy 3:0 (Mirosław Wałach, Michał Pilch i Tomasz Cieślar), ale rywale nie wyszli na drugą połowę, więc pewnie będzie walkower na korzyść wiślan. O rogrywkach młodzieżowych można przeczytać TUTAJ.