Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

SPA w Willi Sepia

Adres
dzielnica: Centrum
ul. Dziechcinka 48
tel.: +48 33 823 00 64
tel.: +48 725 730 300
e-mail: recepcja@sepiaspa.pl
www.sepiaspa.pl/spa/
Dodaj do planera

Zapraszamy do naszej strefy Wellness & Spa gdzie czekają na Państwa:

– komfortowe jacuzzi (z zainstalowanym wysokiej jakości systemem do hydromasażu) jest idealnym miejscem do odpoczynku i odprężeniu się po ciężkim dniu.

– klasyczna sauna fińska pozwala na wyjątkowy relaks, płynący z bogatej tradycji Skandynawii. Pomieszczenie charakteryzujące się schodkowato umieszczonymi ławami z drewna świerkowego, ma względnie niską wilgotność powietrza, a temperatura dochodzi do 75-110 °C. Stosowana jest dla poprawy wydolności i ogólnego stanu zdrowia, jako środek hartujący przy obniżonej odporności. Przyspiesza akcję serca, pobudza metabolizm oraz poprawia wentylacje płuc.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również dwa komfortowo wyposażone gabinety zabiegowe, gdzie mogą Państwo skorzystać m.in. z masaży oraz zabiegów na twarz i ciało, wykonywanych przez doświadczony i wykwalifikowany personel.

Wszystkie zabiegi i pakiety spa do uzgodnienia w recepcji Spa lub w recepcji Willi Sepia Spa.Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3