Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Z dala od zgiełku codzienności i pędzącej rzeczywistości, odnajdziecie Państwo miejsce pełnie spokoju i możliwości całkowitego odprężenia. Takim właśnie miejscem jest Aroma Gold SPA – perełka Centrum Green Hill.

Nasze SPA definiują:

Doświadczenie – nasz zespół posiada odpowiednie kwalifikację, przygotowanie merytoryczne ale przede wszystkim doświadczenie, dzięki czemu bez wahania nasi…

Gołębiewska Medical Spa to urządzone w nowoczesnym stylu, przestronne wnętrza i ekskluzywnie wyposażone gabinety.
To profesjonalny sprzęt, markowe kosmetyki i przede wszystkim wykwalifikowany oraz odpowiedzialny personel mogący sprostać wymaganiom Gości.

O każdej porze roku zapewniamy nieograniczone możliwości wypoczynku połączonego z zabiegami pielęgnacyjnymi, relaksującymi i rehabilitacyjnymi. Posiadamy również profesjonalne usługi z…

SPA BOTANICA to miejsce stworzone wyłącznie dla dbałości o piękno i relaks…

Połączenie luksusowych kosmetyków renomowanych marek z naszą wiedzą i pasją pozwoliło nam opracować tak szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych oraz niezapomnianych rytuałów Spa autorstwa Spa Botanica.

Menu Spa opracowane jest tak, aby każdy z gości znalazł w…

Do dyspozycji gości oddajemy kompleks odnowy biologicznej wyposażony w:

saunę, solarium, kapsułę SPA, gabinet kosmetyczny, gabinet masażu, basen kryty oraz masaż perełkowy w ekskluzywnym jacuzzi.

Basen od 8.00 do 20.00.
Jacuzzi od 16.00 do 21.00
Sauna od 17.00 do 20.00

Dla naszych gości oferujemy możliwość wypożyczenia wygodnych rowerów do przejażdżek…

W naszym SPA oferujemy aż trzy nowoczesne sauny: sucha, morka i infrared.

Mamy także do dyspozycji panel infrared, który przyśpiesza krążenie krwi, w trakcie korzystania z niego skóra wydala zanieczyszczenia i martwe komórki. Więc każdy znajdzie coś dla siebie.


Dysponujemy również fantastycznym gabinetem masażu z wykwalifikowanym personelem. Do dyspozycji…

Zapraszamy Państwa do naszego mini SPA, gdzie można skorzystać z:
- jacuzzi
- sauny
- groty solnej
- kapsuły Vacu Activ
- gabinetu masażu
- gabinetu kosmetycznego

 

Pełna oferta i cennik na naszej stronie internetowej.

Oferujemy Państwu w naszej strefie SPA wszelkiego rodzaju masaże, zabiegi nawilżające, łagodzące, oczyszczające, ujędrniające czy regenerujące, peeling ciała, zabiegi na ciało, hennę, regulację brwi czy depilację. Istnieje również możliwość zamówienia pakietów zabiegowych.

Szczegóły oraz cennik na naszej stronie internetowej: http://www.villarubinstein.pl/sniadania.html 

 

Zapraszamy do naszej strefy Wellness & Spa gdzie czekają na Państwa:

– komfortowe jacuzzi (z zainstalowanym wysokiej jakości systemem do hydromasażu) jest idealnym miejscem do odpoczynku i odprężeniu się po ciężkim dniu.

– klasyczna sauna fińska pozwala na wyjątkowy relaks, płynący z bogatej tradycji Skandynawii. Pomieszczenie charakteryzujące się schodkowato umieszczonymi…

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3