Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Spa Botanica w Hotelu Stok

Adres
dzielnica: Jawornik
ul. Jawornik 52a
tel.: 33 856 40 32
e-mail: spa@hotelstok.pl
www.hotelstok.pl/spa
Dodaj do planera

SPA BOTANICA to miejsce stworzone wyłącznie dla dbałości o piękno i relaks…

Połączenie luksusowych kosmetyków renomowanych marek z naszą wiedzą i pasją pozwoliło nam opracować tak szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych oraz niezapomnianych rytuałów Spa autorstwa Spa Botanica.

Menu Spa opracowane jest tak, aby każdy z gości znalazł w nim coś dla siebie. Od zabiegów relaksacyjnych, przez terapie wodne po kompleksową pielęgnację twarzy i włosów.

Oferta Spa Botanica jest zawsze aktualna, dostosowana do różnych okazji, pór roku oraz panujących w branży Spa trendów. Każda okazja mobilizuje nas do tworzenia coraz nowszych sezonowych zabiegów autorskich, które zmieniają się z upływem czasu.
Zapraszamy gości indywidualnych oraz gości biznesowych dla których również przygotowaliśmy specjalne oferty grupowe, gdyż naszym zdaniem warto urozmaić sobie każdą konferencję, łącząc przyjemne z pożytecznym.

Tych, którzy pragną kompleksowej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów zapraszamy na idealnie skomponowane pakiety Day Spa dla Pań i Panów.
Do Państwa dyspozycji oddajemy :
- 3 gabinety kosmetyczne i wizażu
- gabinety do manicure i pedicure
- pracownię fryzjerską i Spa Włosa
- 2 gabinety do masażu suchego
- 2 gabinety wyposażone w kapsuły Dermalife z koloroterapią i hydroterapią oraz prysznicami Vishy
- 1 gabinet z wanną z Hydromasażem do kąpieli perełkowych
- gabinet Duo z sauną parowo-błotną Massiv Klafs
- gabinet solarium

Spa Botanica jest czynne:
Poniedziałek- Sobota w godz. od 10:00 do 20:00
Niedziela od 09:00 do 16:00


Wszystkie zabiegi wymagają wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. W przypadku, gdy nie mogą się Państwo stawi na zarezerwowany zabieg, prosimy o wcześniejsze anulowanie rezerwacji.
By zapewnić naszym gościom komfort i wysoką jakość usług prosimy o przyjście do Spa Botanica 5-10 minut przed umówioną wizytą, pozwoli to na spokojne przygotowanie się do zabiegu.

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3