Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Aroma Gold Spa w Centrum Green Hill

Adres
dzielnica: Centrum
ul. Dziechcinka 7
tel.: +48 516 148 189
e-mail: spa@centrumgreenhill.pl
centrumgreenhill.pl/spa/
Dodaj do planera

Z dala od zgiełku codzienności i pędzącej rzeczywistości, odnajdziecie Państwo miejsce pełnie spokoju i możliwości całkowitego odprężenia. Takim właśnie miejscem jest Aroma Gold SPA – perełka Centrum Green Hill.

Nasze SPA definiują:

Doświadczenie – nasz zespół posiada odpowiednie kwalifikację, przygotowanie merytoryczne ale przede wszystkim doświadczenie, dzięki czemu bez wahania nasi Goście mogą bezpiecznie korzystać ze wszystkich zabiegów z naszej oferty.
Pasja – aby robić coś najlepiej, trzeba to kochać. Nasze SPA prowadzą osoby, które pasjonują się swoim zawodem. Sięgają głębiej aby zdobyć wiedzę a każdego Gościa traktują indywidualnie, by jak najlepiej doradzić.
Produkty – ciało mamy tylko jedno i należy o nie dbać. Ofiarować mu tylko to co najlepsze i sprawdzone, dlatego pracujemy tylko na najlepszych ale i sprawdzonych markach. Germanine de Capuccini, Karin Herzog oraz Dermika właśnie do takich należą.

W naszej strefie SPA zakosztować będą Państwo mogli relaksu w:

jacuzzi
saunie fińskiej
łaźni parowej
klimatycznej wypoczywalni z koloroterapią
Dzięki kameralnej atmosferze i holistycznej dbałości o każdy detal, czas spędzony w naszym SPA będzie doskonałą ucieczką od codzienności, pozwalającą naszym Gościom na zasłużony odpoczynek.

 

Cennik zabiegów: http://centrumgreenhill.pl/cennik-spa/ 

Zapraszamy codziennie w godzinach 17:00-21:00 lub zadzwoń i zarezerwuj naszą Strefę Relaksu na wyłączność!

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3